وبلاگ

گون گیاهی معجزه آسا

گیاه گون یک گیاه دارویی است که ریشه آن برای داروسازی استفاده می شود. گون برای بسیاری از مشکلات استفاده می شود، اما تا کنون شواهد علمی کافی برای تعیین موثر بودن یا نبودن آن وجود نداشته است. گیاه گون به صورت خوراکی جهت حساسیت های فصلی، مشکلات قلبی، دیابت و تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن مصرف می شود و همچنین خواص بسیاری دارد که در ادامه این بخش از سلامت نمناک به آنها خواهیم پرداخت.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

خواص گیاه گون برای سلامت بدن و درمان بیماری ها

بهبود عملکرد ایمنی بدن:

یکی از استفاده های کلیدی گون به جای داروها، بهبود عملکرد سیستم ایمنی است. هرچند نیازمند مدرک است، یکی از روش هایی که گون موثر واقع می شود، افزایش تولید سلول های ایمنی بدن است. این گیاه ممکن است فعالیت ضد ویروسی متعادلی داشته باشد و به جلوگیری از سرماخوردگی کمک کند. شواهد کمی در مورد مطالعه بر روی انسان در این موضوع وجود دارد، هرچند تاثیر گیاه گون در واقع یک اثر ضد ویروسی است.

گیاه گون برای بیماری قلبی:

گیاه گون همچنین برای مشکلات متعدد قلبی به کار می رود. این گیاه همچنین ممکن است تاثیر ادرار آوری نیز داشته باشد که فشار خون را کاهش می دهد و باعث راحت تر شدن رگ های خونی می شود. این موضوع در مطالعات بر روی انسان اثبات نشده است، بنابراین نباید به عنوان جایگزین دارو استفاده شود.

گیاه گون برای تسکین علائم شیمی درمانی:

شیمی درمانی عوارض جانبی منفی بسیاری دارد. بنابر بر برخی مطالعات، گیاه گون ممکن است بعضی از این علائم را تسکین دهد. افراد تحت شیمی درمانی که گون مصرف می کنند دریافته اند که این گیاه، 36٪ حالت تهوع، 50٪ استفراغ و 59٪ اسهال را کاهش داده است.

گون برای بهبود عملکرد کلیه:

گیاه گون ممکن است از سلامتی کلیه با بهبود جریان خون و نتایج آزمایش کلیه حمایت کن، مانند اندازه پروتئین در خون.

حساسیت فصلی:

تحقیقات اولیه نشان می داد که مصرف روزانه محصولاتی که حاوی 160 میلی گرم عصاره ریشه گون باشد در حدود 3 تا 6 هفته، علائمی مانند آبریزش بینی، خارش و عطسه ناشی از حساسیت های فصلی را التیام می بخشد.

فقدان گلبول قرمز ناشی از مشکلات مغز استخوان:

تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف گون به صورت وریدی به همراه استروئید استانوزولول، علائم کم خونی و کمبود تعداد گلبول های قرمز را در افراد مبتلا به کم خونی ناشی از مشکلات مغز استخوان را بهبود می دهد.

سیروز کبدی:

تحقیقات اولیه حاکی از آن است که تزریق ترکیبی از عصاره گون و گیاه دانشن به ورید به صورت روزانه به مدت بیش از 90 روز، عملکرد کبد را در افراد دارای سیروز کبدی بهبود می بخشد.

گیاه گون برای آسم:

تحقیقات اولیه نشان می دهند که مصرف ترکیب گیاه گون با کوردیسپس و پیاز فریتالاریا به مدت 6 ماه علائم آسم متعادل را بهبود می دهد.

ضعف بعد از سکته:

پژوهش های اولیه نشان می دهد که مصرف گون به مدت 4 هفته، ضعف افرادی که اخیرا دچار سکته شده بودند را بهبود می دهد.

خواص گون برای بیماری التهابی لوپوس:

تحقیقات ابتدایی نشان می دهد که مصرف وریدی گون به مدت 12 روز از هر ماه در طی سه ماه در کنار دیگر داروها می تواند علائم این بیماری را بهبود داده و عفونت های این بیماری را کاهش دهد.

خواص گون برای کاهش وزن:

تحقیقات اولیه حاکی از آن است که مصرف ترکیبی از گون با دیگر مواد با کالری پایین، کاهش وزن در افراد دارای اضافه وزن را بهبود نمی دهد.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای موردنیاز خود را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *