معرفی گیاهان دارویی, وبلاگ

مشکلات جنسی و روش های درمانی

مشکلات جنسی شایع هستند اما به ندرت تشخیص داده می شوند. آنها به چهار دسته عمده طبقه بندی می شوند:

(1) اختلالات میل جنسی،

(2) اختلالات برانگیختگی جنسی،

(3) اختلالات ارگاسم،

(4) اختلالات درد جنسی.

نتایج و نتیجه‌گیری: کلید تشخیص اغلب بر تمایل پزشک برای مطرح کردن موضوع با بیماران است. یک پروتکل منطقی را می توان برای شناسایی عوامل ارگانیک و روان زا با استفاده از تاریخچه روانی-جنسی و پزشکی، معاینه فیزیکی جامع، ابزار ارزیابی روانشناختی، تست های آزمایشگاهی و روش های خاص دنبال کرد.

 درمان روان‌شناختی کنونی شامل یک یا چند مؤلفه زیر است:

تمرین‌های تمرکز حواس، درمان شناختی-رفتاری، آموزش آرام‌سازی، هیپنوتیزم و تصویرسازی هدایت‌شده، و درمان‌های گروهی.

تکنیک‌های خاص، مانند خودتحریکی مستقیم، تکنیک‌های استاپ-شروع و فشار، معاینه مشکلات جنسی ، حساسیت زدایی سیستماتیک و تمرینات کگل، در صورت لزوم به درمان اضافه می‌شوند.

زناشویی درمانی برای بهبود ارتباطات و حل تعارض نیز بخشی از درمان استاندارد است. مدیریت پزشکی می تواند شامل عوامل دارویی برای اصلاح اختلالات غدد درون ریز یا تغییر پیشرفت پاسخ جنسی باشد. مدیریت جراحی شامل عروق مجدد شریانی، وریدی و ایمپلنت آلت تناسلی است . یک دستگاه انقباض خلاء غیر تهاجمی نیز برای درمان اختلالات نعوظ استفاده می شود. پیش آگهی طولانی مدت اختلالات جنسی با نوع اختلال و علل آن متفاوت است. به طور کلی نتایج خوبی (80 تا 95 درصد رضایت) هنگام درمان واژینیسموس، دیسپارونی، اختلالات نعوظ مردانه و اختلالات ارگاسمی زنان به دست می آید. نتایج دراز مدت در درمان ارگاسم مهار مردان و انزال زودرس نسبتاً موفقیت آمیز (40 تا 80 درصد) است. موفقیت درازمدت در حال حاضر برای درمان اختلالات میل مشکلات جنسی ضعیف است.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما در داروخانه گیاهی زجاج کلاب به سادگی میتوانید تمامی بیماری های خود را درمان کنید .

تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب گیاهی بوده و هیجگونه عوارض جانبی ندارد .

روغن z-love تنها داروی گیاهی برای برطرف کردن عدم میل جنسی بانوان در کشور میباشد
ترکیبات:

روغن زیتون،پیاز عنصل و دیگر عصاره های اصلی است در فرمولاسیون روغن z-love

شناسایی پیاز عنصل:

از پیاز عنصل زیر مجموعه خانواده لیلاسه که به پیاز دشتی نیز معروف میباشد روغنی بدست می آید که از  خواص درمانی خاصی برخوردار است.

این گیاه از نظر طب سنتی خیلی گرم و خشک است و روغن آن جزو روغن های گرم به شمار می رود.

که باعث تفزتیش باء و میل جنسی در هر دو جنس می شود.

اختلالات انزالی/ارگاسمی از اختلالات رایج جنسی مردان است و شامل انزال زودرس (PE)، مهار انزال، انزال، انزال رتروگراد و آنورگاسمی است.

 هدف: ارائه توصیه‌ها و رهنمودهایی در مورد دانش روز برای مدیریت اختلالات انزال/ارگاسمی در مردان.

روش‌ها: یک مشاوره بین‌المللی با همکاری انجمن‌های عمده اورولوژی و پزشکی مشکلات جنسی ، بیش از 200 متخصص چند رشته‌ای از 60 کشور را در 25 کمیته گردآوری کرد. اعضای کمیته اهداف و حوزه های خاصی را برای موضوعات مختلف پزشکی جنسی مردانه و زنانه تعیین کردند. توصیه های مربوط به دانش پیشرفته در مورد اختلالات ارگاسم و انزال بیانگر نظر هفت متخصص از هفت کشور است . که در یک فرآیند طی یک دوره 2 ساله توسعه است.

در عصب شناسی بردلی و داروف در عمل بالینی، 2022 نعوظ

نعوظ یک رفلکس دریافت کننده تأثیرات تحریکی و بازدارنده از مغز است

نعوظ رفلکسوژنیک از تحریک دستگاه تناسلی به واسطه بخش های ستون فقرات S2-S4 ناشی می شود.

رشته های حسی از طریق عصب آلت تناسلی پشتی، سیناپس با اعصاب لگنی پیش گانگلیونی، از شبکه لگنی و سیناپس با اعصاب غاری پس گانگلیونی است. آزاد شدن اکسید نیتریک (NO) از اعصاب غار و از اپیتلیوم آلت تناسلی باعث ایجاد آبشاری از رویدادها می‌شود، GTP را به cGMP تبدیل می‌کند و منجر به شل شدن عضلات صاف آلت تناسلی و گشاد شدن عروق شریان‌های آلت تناسلی می‌شود که منجر به طوفان می‌شود .

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی مدنظر خود را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید .

تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما ارسال میشود .

تحریک پراکنده اعصاب پرینه در مشکلات جنسی در طول تومسانس باعث انقباض ماهیچه های بولبواسپونژوز و ایسکیوکاورنوس می شود فشار داخلی آلت تناسلی را در طول نعوظ افزایش می دهد . و سفتی آلت تناسلی را به حداکثر می رساند, نعوظ همچنین می‌تواند از محرک‌های روان‌زای ناشی از مغز و تغذیه به مسیر خاجی (تسهیل یا بازدارنده رفلکس) یا عبور از مسیر توراکولومبار (TL) که از بخش‌های T11-L2 خارج می‌شود و به سمت زنجیره سمپاتیک پارا ورتبرال که شبکه لگن را تغذیه می‌کند، ایجاد شود.

یافته‌ها: مدیریت انزال زودرس تا حد زیادی به علت بستگی دارد. PE

مادام‌العمر با دارودرمانی PE (مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین [SSRI] و یا بی‌حس کننده‌های موضعی) به بهترین شکل مدیریت می‌شود. مدیریت PE اکتسابی علت خاصی است و ممکن است شامل دارودرمانی اختلال نعوظ (ED) در مردان مبتلا به ED همراه باشد. رفتاردرمانی زمانی نشان داده می‌شود که عوامل روان‌زا یا رابطه‌ای وجود داشته باشند و اغلب با دارودرمانی PE در یک برنامه درمانی یکپارچه ترکیب می‌شود. انزال رتروگراد با آموزش، اطمینان بخشی به بیمار، دارودرمانی یا بازسازی گردن مثانه مدیریت می شود. تاخیر در انزال، انزال و/یا آنورگاسمی ممکن است علت بیوژنیک و/یا روان زایی داشته باشد. مردان مبتلا به هیپو بیهوشی آلت تناسلی مرتبط با سن باید آموزش ببینند . به آنها اطمینان داده شود و در مورد تکنیک های مشکلات جنسی بازنگری شده که برانگیختگی را به حداکثر می رساند آموزش داده شود. نتیجه گیری: تحقیقات بیشتری برای درک بیشتر اختلالات انزال و ارگاسم مورد نیاز است.

لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *