وبلاگ

ماکا گیاهی با خواص درمانی معجزه آسا

گیاه ماکا یک گیاه بومی پرو است و با گیاهانی نظیر گلم کلم، کلم پیچ و کلم بروکلی هم‌خانواده است. این گیاه را می‌توانید به صورت پودر یا به صورت مکمل تهیه و مصرف کنید. ریشه ماکا به طور سنتی برای افزایش باروری و افزایش میل جنسی استفاده می‌شود. همچنین  انرژی و استقامت بدن را بهبود بخشد؛ اما این‌ها تمام خواص گیاه ماکا نیستند. در ادامه به بررسی خواص درمانی این گیاه میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

افزایش قدرت باروری در آقایان

زمانی که صحبت از باروری مردان به میان می آید، کمیت و کیفیت اسپرم ها بسیار مهم است. شواهدی وجود دارد که ریشه ماکا باروری در مردان را افزایش می دهد. به عنوان نمونه با استناد به مطالعات صورت گرفته، این گیاه قادر به تقویت کیفیت اسپرم در مردان سالم و حتی نابارور بوده است. پس از گذشت 12 هفته از مصرف مداوم و منظم، محققان بهبود غلظت مایع منی را گزارش کردند.

ماکا مسکن علائم سندرم پیش از قاعدگی

کاهش طبیعی استروژن در دوران یائسگی یکی از اختلالاتی است که می تواند منجر به طیف وسیعی از علائم ناخوشایند در بانوان درگیر شود. از جمله این موارد می توان به گرگرفتگی، خشکی واژن، نوسانات خلقی، مشکلات خواب و تحریک پذیری بیشتر اشاره کرد. این در حالی است که مکمل های حاوی ماکا می توانند به کاهش احساس گرگرفتگی و خواب شبانه راحت تر کمک کنند.

کمک به تقویت عملکرد فیزیکی و افزایش انرژی

تقویت قدرت جسمانی و ارتقا سطح انرژی بدن یکی دیگر از فواید بی نظیر گیاه ماکا به شمار می رود. این فرآورده به افزایش عضله سازی، قدرت بدنی، انرژی و بهبود عملکرد ورزشی یاری می رساند. همچنین شماری از پژوهش های حیوانی نشان می دهند که ریشه ماکا عملکرد استقامتی را نیز بالا می برد و از این رو ورزشکاران علاقه زیادی به آن دارند.

ماکا دشمن علائم یائسگی

یائسگی به عنوان زمانی در زندگی یک زن تعریف می‌شود که دوره قاعدگی به طور دائم متوقف می‌شود. کاهش تولید هورمون استروژن که در این زمان اتفاق می‌افتد، می‌تواند باعث ایجاد علائمی نامطلوب شود. برخی از این علائم شامل گر گرفتگی ,  گرم شدن چشم‌ها، خشکی واژن، نوسانات خلقی، مشکلات خواب و تحریک‌پذیری می‌شود.تحقیقات حاکی از آن است که گیاه ماکا می‌تواند علائم یائسگی از جمله گرگرفتگی و مشکلات خواب را بهبود بخشد. علاوه بر این،  ماکا می‌تواند به حفاظت از سلامت استخوان‌ها کمک کند. با توجه به اینکه زنان بعد از یائسگی بیشتر در معرض پوکی استخوان قرار دارند، این اثر ماکا می‌تواند بسیار مطلوب باشد.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی موردنیاز خود را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی موردنیازتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روزبرای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *