وبلاگ

فلوس گیاهی با خواص درمانی بیشمار

گیاه فلوس درختی است به ارتفاع ۱۰-۱۵ متر که به حالت خودرو در بشتر نقاط گرمسیر دنیا مانند آفریقا ، هند و جنوب می روید . فلوس در بعضی از نواحی ایران به نام خرنوب هندی و خیار شنبر نیز معروف است .دمنوش گیاهی فلوس دارای خواص بسیار زیادی برای سلامتی می باشد . این دمنوش گیاهی از درخت فلوس که به دلیل داشتن گل های زرد رنگ و آویزان معروف به “درخت باران طلایی” است تهیه می شود. در این مقاله به بررسی خواص درمانی این گیاه میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

بهبود هضم غذا

خاصیت ضد نفخ این دمنوش گیاهی باعث کاهش تشکیل گاز در مجرای گوارشی می شود و در نتیجه نفخ ، گاز و اتساع شکم را کاهش می دهد . وجود فیبر فراوان ، این دمنوش را به یک درمان قوی برای یبوست و سایر مشکلات گوارشی تبدیل کرده است.

خواص فلوس برای سیستم ایمنی بدن

به دلیل وجود آنتی اکسیدان ها و اسید اسکوربیک در دمنوش فلوس ، این دمنوش گیاهی برای بهبود سیستم ایمنی بدن ، مبارزه با میکروب ها و محافظت از بدن در برابر عفونت های مختلف بسیار مفید می باشد. دمنوش فلوس همچنین به دلیل داشتن خواص قوی ضد ویروسی ، ضد باکتریایی و ضد قارچی ، برای جلوگیری از بیماری های مانند تب ، سرماخوردگی ، گلودرد و سایر ناهنجاری های تنفسی بسیار موثر است.

بهبود عملکرد قلب

این دمنوش گیاهی نقش مهمی در درمان بسیاری از بیماری های قلبی ایفا می کند. با آرامش ذهنی ، سیستم قلبی را آرام می کند  که برای بهبود بیماران مبتلا به آریتمی و تپش قلب بسیار مفید است. این دمنوش گیاهی در تقویت ماهیچه های قلب ، کاهش سطح کلسترول در خون و جلوگیری از تجمع چربی بسیار کارایی دارد ، که به نوبه خود خطر تصلب شرایین ، بلوک های قلبی ، حملات قلبی ، لخته شدن خون و غیره را نیز کاهش می دهد.

فواید فلوس برای جلوگیری از عفونت

مجموعه ای از ترکیبات بیوشیمیایی موجود در این گیاه از زمان های قدیم برای مبارزه با میکروب ها و محافظت از بدن در برابر عفونت های مختلف مورد استفاده قرار می گرفته است. به دلیل خواص ضد میکروبی قوی ، دمنوش فلوس نه تنها برای از بین بردن باکتری ها یا میکروب ها از بدن بلکه برای درمان و بهبود زخم ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در کاهش ضعف عمومی ، خستگی و بهبود نشاط بدن بسیار موثر می باشد.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی موردنیاز خود را به سادگی از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین زجاج کلاب را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *