وبلاگ

شمعدانی گلی زینتی با خواص درمانی

گیاه شمعدانی گیاه یک ساله و یا چند ساله میباشد که در در مناطق معتدل جهان و کوه های مناطق گرمسیر وجود دارد. این گیاه بیشتر در مناطق شرقی دریا مدیترانه یافت می شود. گل شمعدانی در هر خاکی ، تا زمانی که خشک نباشد ، رشد می کند. گل های شمعدانی در فصل هار و تابستان گلدهی قابل توجهی دارند. گل‌ها مرکب از پنج کاسبرگ ،پنج گلبرگ ، ده پرچم متصل به هم هستند. در ادامه به بررسی خواص درمانی این گیاه میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

کاهش التهاب

یکی از استفاده های رایج شمعدانی کم کردن التهاب بدن است. اگر از درد زانو ، درد ماهیچه و حتی التهابات درونی معده یا سیستم قلبی عروقی رنج میبرید از روش های ساده برای تسکین فشار و استرس بر ناحیه آزرده ، آماده کردن دمنوش شمعدانی است.

شمعدانی مسن طبیعی

درست مانند خواص ضد التهابی شمعدانی ، خاصیت تسکین بخشی آن روشی سنتی برای درمان سردرد و سایر جراحات است. اگر از درد های مزمن یا میگرن رنج میبرید، بر اساس تحقیقات دمنوش شمدانی موجب ترشح اندورفین می شود و خیلی سریع درد را تسکین می دهد. این تاثیر نسبتا خفیف است و نباید بجای درمان قطعی بکار گرفته شود.

تقویت سلامت کلیه

گرچه ساز و کار شیمیایی هنوز مشخص نیست اما برخی از ترکیبات فرار شمعدانی موجب تقویت سلامت کلیه و تحریک ادرار می شود که به سم زدایی بدن و برداشتن نمک اضافی ، چربی و آب از بدن کمک می کند. این امر در کاهش فشار وارد بر کلیه موثر است و از انتشار مواد سمی به سایر قسمت های بدن ممانعت بعمل می آورد.

شمعدانی هاضمه غذا

اگر از درد،نفخ یا معده درد رنج می برید،نوشیدن یک فنجان چای می تواند آسان ترین و بی دردسرترین روش ممکن باشد. ترکیبات ارگانیک موجود در شمعدانی بسرعت التهاب را کم می کند و باکتری های عامل درد را از بین می برد و سیستم گوارشی شما را به حالت نرمال بر می گرداند.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی موردنیاز خود را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی موردنیازتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روزبرای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *