وبلاگ

شبدر گیاهی معروف با خواص درمانی

گیاه شبدر قرمز یک گیاه چند ساله وحشی متعلق به خانواده لگوم است. دام‌ها و سایر حیوانات از شبدر قرمز تغذیه می‌کنند. از این گیاه برای تولید دارو برای درمان بیماری‌هایی مانند پسوریازیس، اگزما، التهاب پوست، سیاه سرفه، سرطان و غیره استفاده می‌شود. شبدر قرمز با خاصیت ادرار آوری خود موجب رهایی بدن از مایعات اضافی شده و با استفاده از خاصیت خلط آوری خود به بهبود گردش خون و پاک‌سازی کبد کمک می‌کند. گل‌های شبدر قرمز که به رنگ قرمز هستند معمولا برای کاربرد‌های درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به بررسی خواص درمانی این گیاه میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

ضد التهاب

کومارینیک یک ماده فعال در دارو های ضد انعقاد خون است. شبدر شیرین به علت دارا بودن این ماده دارای خاصیت ضد التهابی است و تورم را کاهش داده و جریان و پمپاژ خون را بین قلب و رگ ها افزایش می دهد.

درمان واریس به کمک شبدر

یکی از خواص شبدر شیرین خاصیت درمان بیماری هایی مانند هموروئید ، ورید واریسی و همچنین بهبود زخم می باشد. برای درمان ورید واریسی با استفاده از این گیاه باید گیاه را خیسانده و یا دم کرد و آن را میل کنید.

ادرار آور

از دیگر خواص این گیاه خاصیت دیوریتیک یا ادرار آوری است. توجه داشته باشید که گیاه شبدر شیرین یا یونجه زرد را با این گیاه قرمز اشتباه نگیرید.

مضرات و عوارض جانبی گیاه شبدر شیرین

شبدر شیرین یا یونجه زرد اگر چه دارای خواص فراوانی برای درمان برخی از بیماری ها می باشد اما باید توجه داشته باشید که مصرف آن دارای عوارض جانبی و تداخلات دارویی نیز می باشد. مصرف این گیاه دارویی در دوز های بالا برای مدت زمان طولانی باعث ایجاد عوارضی مانند سر درد ، بی حسی و کرختی می شود. از دیگر عوارض جانبی مصرف این گیاه بیش از اندازه ، ایجاد آسیب های موقت کبدی است. اما خوشبختانه عوارض جانبی حاصل از مصرف این گیاه با قطع مصرف نا پدید می شود.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی موردنیاز خود را به سادگی از داروخانه گیاهی زجاج کلاب تهیه کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب درکمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *