وبلاگ

سیاهدانه و مقابله با کرونا

گیاه سیاهدانه با نام علمی Nigella sativa از دیرباز تاکنون به صورت دانه، عصاره و روغن در طب سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه تنظیم‌کننده قاعدگی، مسهل و ضد باکتری است و به افزایش شیر مادران کمک می‌کند. 

مطالعات جدید محققان استرالیایی نشان می‌دهد سیاهدانه به دلیل خواص ضد التهابی و ضد عفونی، می‌تواند در درمان کووید ۱۹ مورد استفاده قرار گیرد. این مطالعات نشان می‌دهد این گیاه حاوی ترکیباتی به نام تایموکینون (thymoquinon) است که به ویروس تاجدار کرونا می‌چسبد و مانع عفونت ریه تویط ویروس می‌شود. این گیاه توانایی مقابله با طوفان سایتوکین را دارد. طوفان سایتوکین (cytokine storm) یک واکنش غیرطبیعی ایمنی است.

خرید سیاهدانه در داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب از جمله سیاهدانه کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان .

این واکنش نوعی سندرم پاسخ التهابی سیستمیک است و می‌تواند با علایمی مانند تب، خستگی، بی‌اشتهایی، درد مفاصل، تهوع، استفراغ، اسهال، عوارض پوستی، تنفس سریع، تپش قلب، افت فشار خون، تشنج، سردرد، توهم و لرزش همراه باشد.

سایتوکین‌ها پروتئین‌های محلول در آب است که توسط سلول‌های مختلف تولید میشود و وظیفه انتقال پیام بین سلول‌ها را بر عهده دارند. این مطالعه نشان می‌دهد تایموکینون موجود در سیاهدانه مانع انتشار مواد شیمیایی پیش‌التهابی مانند اینترلوکین می‌شود و از این طریق سیستم ایمنی را به خوبی کنترل می‌کند.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای مدنظر خود از جمله سیاهدانه را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب به سادگی خریداری کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید محصول موردنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.

تایموکینون توان بالقوه‌ای برای درمان بیماری‌های آلرژیک مانند آسم، اگزما، روماتویید و آرتروز و حتی ام‌اس دارد. تنها مانعی که برای استفاده این دارو وجود دارد، جذب پایین آن به صورت طبیعی توسط دستگاه گوارشی است که با فناوری نانو قابل حل است. به تازگی این گیاه به صورت افشانه بینی و خمیر مورد استفاده قرار گرفته است.

 سیاهدانه علاوه بر موارد ذکر شده، در درمان صرع، فشار خون و کلسترول بالا و دیابت نیز موثر است. مراحل اولیه این دارو در درمان عفونت‌هایی، چون کرونا در مدل‌های حیوانی موفقیت‌آمیز گزارش شده و احتمال می‌رود در آینده‌ای نزدیک به عنوان یک گزینه درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *