وبلاگ

زاغ گیاهی درمانی کمتر شناخته شده

زاغ داروخانه گیاهی
زاغ داروخانه گیاهی
زاغ داروخانه گیاهی

زاغ گیاهی درمانی کمتر شناخته شده

گیاه زاغ سفید در واقع سولفات مضاعف پتاسیم و آلومینیوم است که سولفات آلومینیوم را با نام تجاری آلوم یا زاج سفید می شناسند. زاج پتاسیم یا زاج معمولی به شکل بلورهای شفاف با طعمی شیرین، قابض و مشخص یافت شده و در الکل غیر محلول می باشد. در ادامه به بررسی خواص درمانی این گیاهی میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

بهبود زخم ها

به طور کلی با قرار دادن پودر فشرده زاغ سفید بر روی زخم ها می تواند عملیات بهبود را سریع تر نماید. هر چند استفاده از این ماده بر روی زخم ها حالت سوزش ایجاد می کند اما بهبود سریع زخم به این سوزش می ارزد. همچنین می توانید پودر زاج را با آب ترکیب کرده و برای از بین بردن زخم های دهانی استفاده کنید. فقط مواظب باشید که بخشی از آن را نخورید. می توانید به این ترکیب کمی نمک هم اضافه کنید تا خاصیت درمانی آن بیشتر شود.

کمک زاغ به گرفتگی عضلات

ترکیب زاغ سفید با زردچوبه به عنوان یک درمان طبیعی ایده آل برای کاهش گرفتگی عضلات به کار می رود. خاصیت رقیق کنندگی زاج و خاصیت ضد عفونی و ضد التهابی زردچوبه برای رفع گرفتگی عضلات مناسب است.

شستشوی دهان

یکی از دلایل تنفس ناخوشایند ایجاد باکتری است که  اغلب سموم و اسیدها را ایجاد می کند. شستشو دهان با زاغ سفید یا آلوم مانع رشد باکتری ها می شود.

بوی بد بدن

وقتی بدن عرق ترشح می کند، همراه با این عرق باکتری هایی ترشح می شود که بوی ناخوشایندی می دهد. شستشوی بدن با زاغ سفید با عفونت باکتری ها مبارزه می کند و مانع ترشح زیاد عرق می شود.

زاغ مناسب برای تصفیه آب

زاج سفید برای آب درمانی مناسب است مخصوصا برای تمیز کردن آب گل آلود،یک گرم پودر زاج سفید برای هر لیتر آب کافی است. در صورتی که اهل مسافرت و کمپینگ هستید حتما این ماده همراه خود داشته باشید که از خواص آن استفاده کنید. به طور مثال برای پاکسازی آب ها و همچنین در صورت جراحت های کوچک و قطع خون ریزی این ماده شیمیایی استفاده کنید.

حذف موهای زائد توسط زاغ

زاغ سفید به طور سنتی برای پاکسازی موهای زائد به کار گرفته می شود. مخلوط 2/1 قاشق چایخوری پودر زاج سفید با یک قاشق خاک رس با کمی آب از بین برنده موهای زائد است. البته باید نسبت پودر زاج به خاک رس 2 به 1 باشد و اجازه دهید مواد به مدت 20 دقیقه بماند. پس از مصرف احتمال دارد پوست خشک شود بنابراین بعد از استفاده از روغن نارگیل به عنوان مرطوب کننده طبیعی استفاده کنید.

درمان زگیل

آکنه رایج ترین مشکل پوست است و جلوگیری از آن غیر ممکن است. درمان های متعددی برای درمان جوش و التهاب وجود دارد اما بهترین درمان آن استفاده از زاغ سفید به صورت ماسک روی صورت است که خیلی سریع باکتری ها را از بین می برد.

درمان شپش

زاج سفید به سرعت شپش مو را از بین می برد، به این منظور پودر زاج را با آب و روغن ترکیب نمایید سپس روی سر خود بمالید.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی مورد نیاز خود را به سادگی از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *