وبلاگ

روناس چیست و چه خواصی دارد؟

گیاه روناس گیاهی است که به حالت خودرو در مناطق مدیترانه، در شمال آفریقا و بعضی مناطق آسیا می روید. ساقه این گیاه پوشیده از خارهای ریز است و ارتفاع آن تا حدود دو متر می رسد. روناس با استفاده از خارهای ریزی که دارد به دیوار و درختان می چسبد و بالا می رود. برگ های آن بیضی، نوک تیز و دراز بوده که به صورت گروهی و به شکل چتر از کنار ساقه بیرون می آید.

گلهای روناس کوچک و به رنگ زرد مایل به سبز می باشد . میوه آن گوشتی و به رنگ تیره است. ریشه آن به نام روناس معروف است به رنگ قرمز تیره و به صورت دراز ، باریک و استوانه ای می باشد . دارای طعمی تلخ و گس بوده و قسمت مهم این گیاه از نظر طبی محسوب می شود. از ریشه روناس در قدیم برای رنگرزی پارچه و نخ استفاده می شده است.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

روناس ادرار آور طبیعی

گیاه روناس به عنوان یک ادار آور طبیعی است و حجم ادرار را زیاد می کند. در بعضی از موارد که فرد دچار وضعیت خاصی شده است که بدن باید مایعات را حفظ کند، در این شرایط باید از موادغذایی ادرار آور پرهیز کرد.

درمان سریع استخوان شکسته

گیاه روناس، گیاهی مقوی است که استخوان ها را تقویت می کند و از شکستگی ها جلو گیری می کند و بهبود شکستگی استخوان موثر است.

خواص گیاه روناس در درمان یبوست

یبوست یک مشکل شایع است که ممکن است درنتیجه سبک زندگی، دارو و بیماری، مصرف غذاها، پرهیز غذایی ایجاد می شود. هنگام یبوست حرکات روده کمتر از ۳ بار در هفته است. گیاه روناس فیبر بالایی دارد و موجب افزایش حجم و یکدست شدن حرکات روده می شود.

مضرات گیاه روناس (موارد احتیاطی و منع مصرف)

روناس حجم ادرار را افزایش می دهد و فشار آن را بالا می برد. درنتیجه استفاده زیاد از آن، ایجاد خون در ادرار می کند . در این مواقع بهتر است روناس را با کتیرا مصرف کنید. مصرف گیاه روناس برای خانم های شیرده و باردار باید با احتیاط همراه باشد.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای موردنیاز خود را به سادگی از داروخانه آنلاین زجاج کلاب تهیه کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *