معرفی گیاهان دارویی, وبلاگ

رابطه جنسی و تاثیر خواب بر آن

رابطه جنسی یکی از مهم ترین عوامل صمیمیت در ازدواج است و یکی از عوامل تاثیر گذار بر رابطه جنسی خواب است که در داروخانه گیاهی زجاج کلاب به بررسی تاثیر خواب بر رابطه جنسی میپردازیم .

هدف استرس: پریشانی و اختلال در خواب و رابطه جنسی هر دو بسیار رایج هستند. و مشخص شده است که به طور جداگانه با اضطراب، افسردگی و استرس مرتبط هستند.

روش: یک نظرسنجی بزرگ (703=N) از افراد بین 18 تا 65 سال در ایالات متحده با استفاده از Mechanical Turk، یک پلتفرم جمع‌سپاری آنلاین انجام شد.

تقریباً 30 درصد از شرکت‌کنندگان سیاه‌پوست، اسپانیایی تبار، آسیایی یا بومی آمریکایی بودند، 8 درصد به‌عنوان لزبین، همجنس‌گرا یا دوجنس‌گرا شناسایی شدند و ساختار نمونه‌گیری توزیع یکنواخت جنسیتی را در هر یک از 5 رده سنی تضمین کرد.

شاخص کیفیت خواب پیتزبورگ (PSQI)، شاخص شدت بی‌خوابی (ISI)، شاخص بین‌المللی عملکرد نعوظ (IIEF)، و شاخص عملکرد جنسی زنان (FSFI) خواب و اختلال عملکرد جنسی را ارزیابی کردند.  مقیاس استرس درک شده (PSS)، پرسشنامه سلامت بیمار (PHQ-9) و مقیاس اختلال اضطراب عمومی (GAD-7) استرس، افسردگی و اضطراب را برای اندازه گیری واریانس اندازه گیری کردند.

یافته‌ها: بین شدت بی‌خوابی و عملکرد جنسی ارتباط معناداری یافت شد.

این رابطه پس از محاسبه تنوع مشترک مرتبط با علائم افسردگی و اضطراب و استرس درک شده، قابل توجه باقی ماند.

افزایش میل جنسی بانوان با تنها دارو گیاهی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب

روغن زد لاو تنها داروگیاهی موثر برای افزایش میل جنسی بانوان در رابطه جنسی میباشد که در داروخانه گیاهی زجاج کلاب موجود است .

ترکیبات:

روغن زیتون،پیاز عنصل و دیگر عصاره های اصلی به کار رفته در فرمولاسیون روغن z-love

شناسایی پیاز عنصل:

از پیاز عنصل زیر مجموعه خانواده لیلاسه که به پیاز دشتی نیز معروف میباشد روغنی بدست می آید که از  خواص درمانی خاصی برخوردار است.

این گیاه از نظر طب سنتی خیلی گرم و خشک است و روغن آن جزو روغن های گرم به شمار می رود.

که باعث تفزتیش باء و میل جنسی در هر دو جنس می شود.

این گیاه از نظر طب نوین نیز حاوی:

سیلی پیکرین، سیلی توکسن سیلارن، سیلی روزید استرول و کولین میباشد.

برای مشکل سرد مزاجی بانوان و مشکلات خشکی واژن و نتیجتا مقاربت دردناک مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نتیجه گیری

نتیجه‌گیری: با توجه به این رابطه، پزشکانی که اختلال عملکرد را در یک ناحیه مشاهده می‌کنند. باید به طور معمول اختلال عملکرد را در ناحیه دیگر ارزیابی کنند.

تحقیقات بیشتر برای تعیین اینکه (الف) آیا درمان یکی بر دیگری تأثیر دارد یا خیر، و (ب) اینکه آیا این ارتباط با یک عامل آسیب‌شناسی روانی مشترک مرتبط است و/یا یک ارتباط شرطی مربوط به بستر مشترک تخت است، مورد نیاز است.  .

مقدمه نتیجه گیری

 اختلال عملکرد جنسی تقریباً توسط 10 تا 50 درصد مردان و 25 تا 60 درصد از زنان تجربه می شود [1]، و شواهدی وجود دارد که نشان می دهد اختلال عملکرد جنسی با تعدادی از عوامل دیگر، هم به عنوان علت و هم به عنوان معلول، مرتبط است [2، 3].

این مشابه مشکلات خواب است که به طور قانع کننده ای با طیف گسترده ای از محدودیت های عملکردی و عوارض مرتبط است [4].

برای مثال، بی خوابی مزمن با ایجاد شرایط پزشکی (مانند فشار خون بالا) و روانپزشکی (مانند افسردگی) و همچنین با عملکرد کلی و رضایت از زندگی مرتبط است [5، 6].

بنابراین جای تعجب است که اختلال خواب یک عامل نسبتاً ناشناخته است که ممکن است . (یا هر دو) یک عامل خطر برای اختلال عملکرد جنسی و نارضایتی و/یا پیامدهای آن باشد، علیرغم درخواست برای کار بیشتر در این زمینه [7]

به استثنای رابطه بین اختلال نعوظ و آپنه انسدادی خواب (OSA) به عنوان مثال، [8-10] را ببینید، با این حال، اختلال خواب معمولاً به عنوان یک عامل کمک کننده یا پیامد اختلال عملکرد جنسی برشمرده نمی شود.

مفصل‌ترین بررسی جنسی و خواب، که یک دهه پیش منتشر شد، بر رفتارهای جنسی غیرطبیعی که در طول خواب رخ می‌دهند تمرکز داشت [11].

جامع‌ترین بررسی‌ها و بررسی‌ها درباره رفتار و عملکرد جنسی، اشاره کمی به اختلال خواب به‌عنوان عاملی در ایجاد اختلال عملکرد جنسی دارند.

افزایش نعوظ آقایان در رابطه جنسی در داروخانه آنلاین زجاج کلاب

در داروخانه آنلاین زجاج کلاب شما به سادگی میتوانید مشکلات جنسی دد رابطه جنسی خود را به سادگی حل کنید و تمامی داروهای مورد نیاز را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید .

روغن زد ارکت (روغن اسقیل زجاج) یک فرمولاسیون جدید گیاهی برای کمک به بهبود وضعیت بیمارانی است که از اختلالات نعوظ رنج میبرند.

ترکیبات:

پیاز گیاه عنصل (حاوی گلیکوزید هایی مانند بوفادیانولید ها) و روغن زیتون
روغن زد ارکت (روغن اسقیل زجاج) یک فرمولاسیون جدید گیاهی برای کمک به بهبود وضعیت بیمارانی است که از اختلالات نعوظ رنج میبرند. (مخصوصا بیماران قلبی)

تاریخچه:

رفلکسولوژی شاخه ای از طب مکمل است. وقتی که قسمت مربوط به هر عضو تحریک میشود، عملکرد آن عضو بهبود می یابد.. رقیب مطرح برای زد-ارکت داروهای مهارکننده آنزیم فسفو دی استراز مانند ویاگرا میباشد.

نحوه و میزان مصرف:

بیماران دچار اختلالات نعوظ شب ها قبل از خواب به کف پا مالیده و تا یک ساعت پای خود را روی زمین نگذارند. بعد از هفت روز میزان نعوظ بهبود قابل توجهی خواهد یافت.
عوارض: در چهار سال مصرف این دارو بر روی بیش از 1000 نفر هیچ عارضه جانبی مشاهده نشده است. برای جلوگیری از هر گونه عارضه احتمالی، ابتدا زد-ارکت بمدت 12 ساعت بر روی بازو تست شود. در صورت عدم ایجاد حساسیت جلدی مصرف آغاز گردد.
تداخلات دارویی: زد-ارکت با هیچ دارو و یا بیماری خاصی تداخل ندارد.
نگهداری: دمای کمتر از 35 درجه سلسیوس (95 درجه فارنهایت)


لطفا ما را در پیج اینستاگرام داروخانه آنلاین زجاج کلاب دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *