معرفی گیاهان دارویی, وبلاگ

بیماری اختلال نعوظ و درمان آن

یکی از بیماری های رایج بین مردان بیماری اختلال نعوظ میباشد همچنین در مردان در هنگام تحریک جنسی، به دلیل برخی فرایندهای عصبی و هورمونی، عضلات ناحیه تناسلی شل می‌شوند و خون می‌تواند به کمک شریان‌هایی به آلت تناسلی راه یابد و در آن تجمع یابد. با تجمع خون در آلت تناسلی این عضو سفت می‌شود و امکان برقراری رابطه جنسی فراهم می‌شود. در طول رابطه جنسی دریچه‌های خروجی خون بسته هستند تا آلت تناسلی در حالت بیماری اختلال نعوظ باقی بماند.

ناتوانی در ایجاد بیماری اختلال نعوظ و یا ناتوانی در سفت نگهداشتن آلت تناسلی به طور عادی در افراد سالم مشاهده می‌شود اما تکرار این رویداد می‌تواند آزاردهنده باشد، اعتماد به نفس فرد را از بین ببرد و در روابط فرد تاثیرگذار باشد. در پی این بیماری، در مواردی، بیماری اختلال نعوظ صبحگاهی (نعوظ‌هایی که به طور عادی در هنگام خواب فرد رخ می‌دهد.) نیز صورت نمی‌گیرد.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید به راحتی بیماری اختلال نعوظ خود را در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید .

تمامی محصولات موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی بوده و هیچگونه عوارض جانبی ندارد .

روغن زد-ارکت

روغن زد ارکت (روغن اسقیل زجاج) یک فرمولاسیون جدید گیاهی برای کمک به بهبود وضعیت بیمارانی است که از اختلالات نعوظ رنج میبرند.

مصرف الکل، مصرف مواد مخدر و برخی داروها، اضافه وزن، افزایش سن، داشتن بیماری زمینه‌ای مانند دیابت یا ام اس و… از عوامل ایجاد کننده این بیماری در افراد هستند. همچنین مشکلات روحی روانی و عاطفی نیز در ایجاد این بیماری موثر هستند.

این عارضه به کمک معاینه بدنی، آزمایش ادرار، آزمایش خون، سونوگرافی، بررسی سلامت بیماری اختلال نعوظ صبحگاهی و… قابل تشخیص است.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای مدنظر خود را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید .

تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما ارسال میشود .

برای درمان این بیماری راه‌های مختلفی وجود دارد. درمان از طریق دارو می‌تواند زمان‌بر باشد و تاثیر فوری نداشته باشد. حتی ممکن است نیاز باشد برای پیدا کردن دز مناسب بدن، چندین بار دارو مصرفی خود را تغییر دهید. از جمله راه‌های دیگر درمان می‌توان به تزریق مستقیم دارو به آلت تناسلی، استفاده از پمپ آلت یا وکیوم، کاهش وزن، ورزش و… اشاره کرد.

اگر دلایل روحی روانی در ایجاد این عارضه در فرد موثر باشند مراجعه به یک روان درمانگر می‌تواند بسیار مفید باشد. اگر هیچ یک از راه‌های درمانی بالا در فردی موثر نبود استفاده از پروتز تجویز می‌شود. به کمک داشتن یک سبک زندگی متعادل، ورزش کردن، رژیم غذایی مناسب، غربالگری و چک‌آپ به موقع، عدم مصرف مواد اعتیاد آور و الکل و دوری از استرس می‌توان از این بیماری پیشگیری کرد .

لطفا مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *