وبلاگ

انفیه گیاهی اعتیاد آور با خواص درمانی

گیاه انفیه در زبان عربی به معنای «بینی» است و در طب سنتی به دارویی گفته می‌شود که از طریق بینی مصرف می‌شود. انفیه پودری یا توتون ساخته شده از چند گیاه دارویی است که با کشیدن آن داخل بینی، فرد شروع به عطسه کردن می کند که اینکار موجب می شود مجاری بینی کاملا باز شده و بسیاری از بیماری های مرتبط با سر انسان بهبود یابد. در ادامه به بررسی خواص درمانی این گیاهی میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

درمان سینوزیت

برای درمان سینوزیت اطبای سنتی استفاده از انفیه را توصیه کرده اند، زیرا انفیه موجب عطسه های شدید می شود و باعث بیرون ریختن خلط های مضر و عفونت‌ها می شود و سینوزیت را تا حد درمان بهبود می بخشد.

 انفیه برای درمان سردرد

باز شدن مجاری بینی و عطسه می‌شود. این ماده درمانی اغلب برای بهبود بیماری‌های سر به کار می‌رود، زیرا به دفع سودای مغز کمک می‌کند.

عطسه آور

عطسه می تواند نوعی پاکساز در بدن باشد و با بروز عطسه بیماری از بدن خارج می شود از دلایل بروز عطسه در زمان سرماخوردگی نیز می باشد با انجام این عمل سموم و ویروس های بدن خارج می شوند. با استعمال انفیه می توانید عطسه درمانی کنید و به توصیه طب سنتی و طب اسلامی بیماری و اخلاط را از بدن خود خارج کنید.

طریقه مصرف انفیه

اگر از انفیه در درمان سینوزیت استفاده می کنید به مدت یک هفته روزی سه بار به اندازه یک عدس در هر نیمه را در یکی از سوراخهای بینی بگذارید. این مقدار می توانید شما را به عطسه بیندازد اگر عطسه تان نیامد کمی مقدار آن را بیشتر کنید. برای درمان نزله و زکام و احتقان بینی نیز بیشتر از یک یا دو روز از این پودر استفاده نکنید.

عوارض و موارد منع

مصرف انفیه برای افراد باردار، کودکان، اشخاص با نارسایی قلبی و کسانی که عمل جراحی انجام داده اند بخاطر عطسه های متوالی ممنوع می باشد.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی موردنیاز خود را از داروخانه آنلاین زجاج کلاب خریداری کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی موردنیازتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روزبرای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *