وبلاگ

بیماری اختلال نعوظ چگونه درمان میشود؟

فلکسولوژی شاخه ای از طب مکمل است که در این مقاله درباره اختلال نعوظ صحبت میکنیم. این رشته معتقد است که نقشه کل اندام های بدن در کف دست و پای افراد وجود دارد. وقتی که قسمت مربوط به هر عضو تحریک میشود، عملکرد آن عضو بهبود می یابد.بر این اساس وقتی زد-ارکت شب ها به کف پا مالیده شود، اختلال نعوظ بتدریج بهبود یافته و در عرض 7-10 شب حدود 20-40 درصد بهتر میشود. رقیب مطرح برای زد-ارکت داروهای مهارکننده آنزیم فسفو دی استراز مانند ویاگرا میباشد.  اثر گذاری ویاگرا سریعتر و قویتر شروع میشود و پس از پایان نیمه عمر دارو (بین 3-24 ساعت) کاملا از بین میرود و اثرات مخربی بر جای می گذارد،درحالی که اثر درمانی روغن زد-ارکت آهسته تر شروع می شود و معمولا اثر ماندگاری را ایجاد میکند،تفاوت مهماین دو  داروی گیاهی و شیمیایی این  می باشد.

داروهای شیمیایی برای درمان بیماری اختلال نعوظ

قرص سیلدنافیل

داروی سیلدنافیل برای درمان فشار خون بالا در ریه‌ها (فشار خون ریوی) استفاده می‌شود. کاهش فشار خون بالا در ریه‌ها باعث می‌شود که قلب و ریه‌ها بهتر عمل کنند و توانایی انسان برای انجام حرکات ورزشی بیش‌تر شود. مهم ترین مور مصرف ویاگرا (سیلدنافیل) برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) مردان و افزایش نعوظ  است. مصرف داروی سیلدنافیل برای کودکان توصیه نمی‌شود. در مورد مضرات و مزایای این دارو در کودکان با پزشک مشورت کنید.

واردنافیل

این دارو اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

آوانافیل

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است. از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

درمان گیاهی عدم نعوظ آقایان

روغن زد-ارکت در طب سنتی به عنوان روغن گرم شناخته شده و دارای مزاج گرم و خشک می باشد و مکانیسم اثر:باعث افزایش گردش خون در بدن میشود،زمانی که گردش خون در بدن فعال باشد بیماری هایی مثل اختلال نعوظ،ریزش مو،نقرس،درد های مفصلی و التهابی و… مورد استفاده قرارمیگیرد. یک فرمولاسیون جدید گیاهی برای کمک به بهبود وضعیت بیمارانی است که از اختلالات نعوظ رنج میبرند که دارای فشار خون هستند و دارو نمی توانند استفاده کنند.

تاریخچه رفلکسولوژی

رفلکسولوژی شاخه ای از طب مکمل است. این رشته معتقد است که نقشه کل اندام های بدن در کف دست و پای افراد وجود دارد. وقتی که قسمت مربوط به هر عضو تحریک میشود، عملکرد آن عضو بهبود می یابد.بر این اساس وقتی زد-ارکت شب ها به کف پا مالیده شود، اختلال نعوظ بتدریج بهبود یافته و در عرض 7-10 شب حدود 20-40 درصد بهتر میشود. رقیب مطرح برای زد-ارکت داروهای مهارکننده آنزیم فسفو دی استراز مانند ویاگرا میباشد.  اثر گذاری ویاگرا سریعتر و قویتر شروع میشود و پس از پایان نیمه عمر دارو (بین 3-24 ساعت) کاملا از بین میرود و اثرات مخربی بر جای می گذارد،درحالی که اثر درمانی روغن زد-ارکت آهسته تر شروع می شود و معمولا اثر ماندگاری را ایجاد میکند،تفاوت مهماین دو  داروی گیاهی و شیمیایی این  می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *