وبلاگ

ابولخلسا گیاهی با خواص درمانی

ابولخلسا یک گیاه سنتی شناخته شده است که به‌عنوان گیاه سرخ یا هواچوبه  (choaeh Haveh)  نامیده ‌می‌شود. ریشه این گیاه در کتاب‌های طب سنتی ایران به عنوان بهبود دهنده زخم‌ها و سوختگی‌ها، درمان ورم‌ها، مسکن درد مفاصل، مقوی کبد و کلیه و طحال و برطرف کننده مشکلات رحمی مورد استفاده بوده است و طبق مطالعات جدید نیز تأثیر عصاره ابولخلسا و ماده مؤثره آن شیکونین را در بهبود زخم و سوختگی و تکثیر سلول‌های بنیادین پوست، بهبود درد مفاصل، جلوگیری از روند التهاب و اثرات آنتی باکتریال و ضد قارچ بودن را نشان داده است. در ادامه به بررسی خواص درمانی این گیاه میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

زخم بخیه

مواد موجود در فرمولاسیون ابولخلسا مانند آلکانین و شیکونین و فلاونوئید که از عصاره گیاه ابوخلسا به دست می‌آید. دارای خواص ضدالتهابی، آنتی‌اکسیدانی، ضد قارچی و آنتی‌باکتریال استکه در روند بهبود زخم تاثیر به سزایی دارند. بنابراین استفاده از پماد ابوخلسا می‌توان جهت کاهش آثار زخم و بخیه بعد از جراحی و همچنین بهبود زخم بستر، تسکین‌دهنده درد و التهاب، کمک کننده باشد.

درمان زخم دیابتی به کمک ابولخلسا

برخی از مواد موجود در عصاره گیاهی پماد ابولخلسا باعث افزایش خونرسانی و همچنین تکثیر سلول‌های بنیادین پوست و افزایش سرعت ترمیم بافت‌های آسیب دیده می‌شود که یکی از مهمترین خواص ابولخلسا ضدباکتریایی، ضدالتهابی و ترمیم‌کنندگی است. به همین دلیل این دارو برای درمان زخم‌های دیابتی و زخم بستر قابل استفاده است.

داروخانه آنلاین گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی موردنیاز خود را به سادگی از داروخانه آنلاین زجاج کلاب تهیه کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *