وبلاگ

آفتیمون و خواص درمانی این گیاه

گیاه آفتیمون گیاهی است علفی، یکساله و پیچنده که به حالت طفیلی بر روی عده‌ای از گیاهان علفی گونه اصلی آن از فرم‌های متعددی که دارد، بدین طریق صورت می‌گیرد که گیاه اصلی دارای ساقه و انشعابات درهمی به رنگ مایل به قرمز و گلهائی به رنگ سفید – صورتی است. همه آن‌ها ساقه‌های ظریف، باریک، قابل انعطاف، صاف و منشعب دارند. گل‌های آن در فرم‌های مختلف گیاه بتفاوت به رنگ‌های سفید و یا مایل به زرد و صورتی است.

گیاه آفتیمون جز دسته سِس ها که نوعی انگل می باشند قرار می گیرد و دارای خواستگاه یونانی می باشد. از لحاظ ظاهری نیز رنگ این گیاه مایل به زرد، ساقه‌ های آن ظریف، باریک، قابل انعطاف، صاف و منشعب می باشد و برگ‌ های آن بسیار ریز است. گل‌ های این گیاه نیز ریز مایل به زرد و صورتی دیده می‌ باشد. در ادامه به بررسی خواص درمانی این گیاه میپردازیم.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

دفع کردن سردی با گیاه آفتیمون

گیاه افتیمون دارای طبع گرم و خشک زیادی است و برای افرادی که از سردی مزاج خود رنج می برند بسیار موثر است. طبق نظر پزشکان طب سنتی افرادی که دارای مزاج سرد هستند مستعد بیشترین بیماری ها از جمله بیماری های روحی قرار دارند. این افراد تا جای ممکن باید رژیم غذایی خود را به سمت گرمی ببرند و دمنوش این گیاه در مدت زمان کوتاهی مزاج را متعادل می کند.

درمان تپش قلب با آفتیمون

اگر گیاه افسنتین را با گیاه افتیمون مخلوط و دم کنید، شما یک دمنوش عالی برای آرامش اعصاب درست کرده اید. همچنین مصرف متعادل از این دمنوش به دلیل خاصیت آرام بخشی که در خود دارد درمان مناسبی برای افرادی است که از تپش قلب استرسی رنج می برند.
البته این نکته قابل ذکر است که برخی از پزشکان طب سنتی بر این باور هستند که این دمنوش می تواند درمانی برای وسواس باشد.

بهبود عملکرد قلب

یکی از شایع ترین بیماری هایی که از جوان تا پیر اکثرا به آن دچار می شوند بیماری های قلبی است. عامل این بیماری در درجه اول استرس و تنش های عصبی است و بعد از آن رسوب کلسترول های بد در رگ ها و مجاری قلب است. مصرف دمنوش گیاه آفتیمون با پیشنهاد پزشک یکی از بهترین انتخاب ها برای درمان و بهبود عملکرد قلب است.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی موردنیاز خود را به سادگی از داروخانه آنلاین زجاج کلاب تهیه کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلاب به شما عزیزان در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *