وبلاگ

درمان آسم کودکان به صورت کاملا گیاهی با حمایت صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن

آسم کودکان داروخانه گیاهی
آسم کودکان داروخانه گیاهی
آسم کودکان داروخانه گیاهی

درمان آسم کودکان به صورت کاملا گیاهی با حمایت صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن

شرکت زجاج درمان طوس با دریافت تسهیلات تولید صنعتی از صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن و تامین بخشی از هزینه‌های تولید موفق به تولید داروی گیاهی کمک به درمان آسم کودکان شد.

شربت گیاهی زد-کاف درمانی برای آسم کودکان

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن، عباس زجاجی، مدیرعامل شرکت زجاج درمان توس با اعلام این خبر افزود: این داروی گیاهی زد-کاف نام دارد و تنها داروی کمک به درمان آسم کودکان بالای هفت سال است.

دکتر سید عباس زجاجی از جمله مزایای این محصول را نداشتن عوارض داروهای شیمیایی، کمک به روال درمان آسم کودکان، بهبود عملکرد ریه، کاهش تعداد و شدت سرفه‌هاي روزانه و شبانه، بهبود تنگی نفس و تقویت سیتم ایمنی بدن عنوان کرد.

وی در ارتباط با بازار هدف این محصول گفت: مصرف‌کنندگان این دارو، کودکان بالای هفت سال هستند. بنابراین بازار هدف این محصول متخصصان اطفال، فوق تخصص نوزادان و متخصصان عفونی هستند.

مدیرعامل شرکت زجاج درمان توس در انتها با اشاره به دریافت تسهیلات از صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن گفت: در مرحله نهایی تولید محصول درمان آسم کودکان از تسهیلات صندوق سلامت ثامن استفاده کردیم و با توجه به درصد سود کم، توانست برای تولید این محصول کارگشا باشد.

حمیدرضا فرهادی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن در ارتباط با این محصول گفت: برای تولید این شربت ترکیبی از موثرترین گیاهان دارویی که در منابع طب سنتی ایرانی و منابع بین‌المللی در درمان آسم موثر هستند. از جمله عناب، شیرین بیان، ختمی خبازی، پرسیاوشان، سرخارگل، گل بنفشه، زوفا انتخاب شده و اثرات مفید آن در کارآزمایی بالینی به اثبات رسیده است. این شربت خصوصا در کاهش میزان سرفه‌ها در کودکان آسماتیک و به دنبال عفونت‌های تنفسی موثر است.

فرهادی ادامه داد: داروی درمان آسم کودکان مشابه داخلی و خارجی ندارد و ثبت اختراع شده است.

وی در انتها گفت: صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن با پرداخت تسهیلات تولید صنعتی به این شرکت، تلاش کرد که زمینه تولید انبوه این محصول را در کشور فراهم کند.

داروخانه گیاهی زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی بیماری های خود از جمله آسم کودکان را به سادگی در داروخانه گیاهی زجاج کلاب درمان کنید.
تمامی داروهای موجود در داروخانه گیاهی زجاج کلاب کاملا گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.
داروخانه گیاهی زجاج کلاب حامی سلامتی شما عزیزان.

داروخانه آنلاین زجاج کلاب

شما میتوانید تمامی داروهای گیاهی مورد نیازخود ازجمله داروی درمان آسم کودکان را به سادگی از داروخانه آنلاین زجاج کلاب تهیه کنید.
بخش دسته بندی درمانی داروخانه آنلاین زجاج کلا به شما در خرید داروی مدنظرتان کمک میکند.
تمامی سفارشات شما از داروخانه آنلاین زجاج کلاب در کمتر از سه روز برای شما عزیزان ارسال میشود.
لطفا پیج رسمی داروخانه آنلاین ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *